15-17 квітня (Великдень)
Крейдяні гори
Маршрут: (Ізюм - Святогірська лавра - вздовж Сіверського Донцю - зап. Крейдяна флора - Білокузьминівка - Краматорськ)


[size]З Києва їдем у п'ятницю потягом 124 К о 21:18 09:49 до Ізюму..

1 день
Прибуваєм у Ізюм, вздовж Сіверського Донцю їдемо до гори Кременець.
ночівля на березі річки біля Святогірської лаври

2 день
Відвідаємо Святогірську лавру, помилуємось видом на крейдяні гори і вигини Сіверського Донцю.
Ночівля на початку заповіднику Крейдяна Флора.

3 день
Зранку милуємось Крейдяними скелями.Їдемо у Білокузьминівку, це також дуже мальовничі виходи крейди на поверхню.
закупка шампанського у фірмовому магазині славнозвісного заводу


Загальна дистанція - 150 км,

Вартість туру: 1250 гривень

* прокат велосипеда і шолома - плюс 250 грн до ціни

* прокат спальника, намету, велобаулу(в який влізуть Ваші речі + частина групового спорядження) - плюс 100 грн доціни



У вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ – Ізюм і Краматорськ– Київ (плацкарт)
• послуги інструктора
• харчування згідно програми
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:

• харчування в поїзді
• прокат велосипеду і спорядження
• постіль в поїзді (у кожного буде спальний мішок)



З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:

  • 067-789-98-22
  • 093-745-00-98
  • 093-767-00-71

скринька: svitzaochi {зАвиванець} ukr.net


______________________________Святогірськ_____________________________________________


Святі гори — назва крейдяних виступів на правому боці Сіверського Дінця (за 32 км від м. Слов'янська Донецької області). Печери у крейдяних виступах над Сіверським Дінцем були заселені ченцями-пустинниками. Близько 1624 року тут засновано Святогірський Успенський монастир. За деякими даними, ченці почали оселятися на С. Г. наприкін. 11 ст. До кін. 17 ст Святогірський монастир не мав жодних наземних споруд.
Головна споруда цього часу — Успенський собор, побудований за проектом петербурзького архітектора О.Горностаєва. 53-метрову кубовидну споруду вінчали п'ять позолочених куполів з хрестами. Успенський собор залишався головним храмом монастиря до його закриття в 1922. За радянської впади на базі монастиря організовано Будинок відпочинку. У 1980 уряд України оголосив архітектурний комплекс Святогірського монастиря Державним історико-архітектурним заповідником. У 1992 Свято-Успенський чоловічий монастир відновив свою діяльність.




________________________________Білокузьминівка__________________________________________



Поблизу села Білокузьминівка Костянтинівського району на тлі блакитного неба чітко вимальовується крейдяна гора. Її східний край круто обривається біло-сірими скелями. І чим ближче підходиш до них, тим величніше їх вид: вони піднімаються над невеликою степової річкою на висоту більше 25 метрів, біля самого підніжжя величезних стін утворилося кілька великих і маленьких печер. Окремо на східній околиці оголення піднімається гора Меч, зачаровуючи своєю неповторною красою. Скелі й оголення крейди зовсім позбавлені рослинності, хоча й від цього не стають менш привабливими А на осипах рослинність з'являється. Зустрічаються тут головним чином сухолюбівие рослини. На краю осипу - лугова рослинність: жовтці, конюшина, герань лугова. Майже біля самих вершин крейдяних скель в глибоких ущелинах і нішах звили гнізда стрижі. Крейдяні скелі - результат відкладень останнього періоду мезозойської ери. Проходило формування крейди в чистих теплих морських водах з різних дрібних організмів з вапняним скелетом. Серед крейдяного щебеню зустрічається дуже багато кременю. На околиці Білокузьминівка археологами виявлена стоянка первісної людини і майстерня з обробки кременю.


______________________________Ізюм____________________________________________


Ізюм — місто на Слобожанщині, центр Ізюмського району, одне з найбільших міст Харківської області України. Розташований біля підніжжя найвищої в Харківській області гори Кременець на звивистому березі Сіверського Дінця. Неподалік у нього впадає річка Оскіл. Місто оточене дуже густими лісами, які чергуються з численними височинами, степовими розораними ділянками.
Гора Кременець - геологічна пам'ятка природи. На поверхню виходять верхньокрейдові і юрські породи з численними залишками кремнію і фосфору. Але для ізюмчан та гостей міста це місце цікаве перш за все тим, що тут зосереджено багато пам'яток різних епох - немов музей під відкритим небом.
На схилі гори встановлені кам'яні статуї половецьких «баб». З гори відкриваєцця чудовий краєвид на Сіверський Донець і околиці.
[/color]
______________________________________________________________________________