19-20 березня Весняне рівнодення
Тисячолітня обсерваторія
Маршрут: Бахчисарай - Таш-Аїр - Качи-Кальйон - Тепе-Кермен - - Богаз-Сала - менгір Бєлінського - Чуфут-Кале - Успенський монастир - Бахчисарай


фото звідси: http://www.starlion70.narod.ru/

Туди їдем у п*ятницю потягом №28 (20.21 з Києва, в 12.05 в Бахчисараї)
Перший день їдемо через Таш-Аїр, Качи-Кальйон, Тепе-Кермен до менгіру.
Другого дня зустрічаємо схід сонця біля Менгіра, спускаємось у Бахчисарай, дивимось Чуфут-Кале, Успенський печерний монастир.

Назад їдемо у неділю потягом № 40 (з Бахчисарая відправлення в 14.00, прибуття в Київ в 7.08 ранку)

На півострові відомо кілька менгіров: два - в селі Родніковському в Байдарській долині, три - виявлені при розкопках святилища Неаполь Скіфський, ще один - найбільший - знаходиться в балці Богаз-Сала в 7 кілометрах від Бахчисарая.
Мегаліт знаходиться у верхів'ях урочища Богаз-Шелах, неподалік від села Глибокий Яр.
Бахчисарайський менгір - грубо отесанним прямокутним кам'яним блоком 4х2 метра.
Одного погляду достатньо, щоб переконатися в тому, що камінь цей - не випадкова гра природи, але справа рук людських.
Біля КАМЕНЯ знаходиться відріг столової гори, в якому прорубано великий наскрізний отвір.
Існує гіпотеза, згідно з якою чотириметровий камінь і грот з отвором на протилежному схилі - це свого роду сонячний календар стародавніх. Менгір і отвір, що знаходяться на одній осі «схід-захід», є як би частинами колосального оптичного інструмента.
У дні весняного і осіннього рівнодення (21 березня і 23 вересня) сонце встає з-за скелі, промінь сонця проходить через отвір в гроті і потрапляє точно на вершину менгіра.
Можливо, це було точкою відліку часу для наших пращурів..




Вартість туру: 650 гривень
зі своїм СПРАВНИМ велосипедом, на якому є СПРАВНИЙ багажник, своїм шоломом - мінус 100 грн від ціни
зі своїм спальником, наметом, велобаулом(в який влізуть Ваші речі + частина групового спорядження) - мінус 50 грн від ціни

У вартість туру входить:
  • квитки на потяг Київ-Бахчисарай і Бахчисарай-Київ (плацкарт)

  • доставка велосипедів на вокзал і з вокзалу в Києві

  • прокат гірського велосипеда (TREK, Gary Fisher )

  • прокат вело спорядження (вело шолом, вело багажник, вело рюкзак, мигалка задня, ліхтарик, ключі)

  • прокат туристичного спорядження(намет, спальник, килимок, газовий пальник)

  • послуги 2-х гідів-вело інструкторів

  • харчування згідно програми

  • групова медична аптечка

  • групова велосипедна аптечка

  • страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:
  • харчування в поїзді

  • вхідні квитки в Чуфут-Кале

  • постіль в поїзді (у кожного буде спальний мішок)









З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

  • 8-067-789-98-22
  • 8-093-745-00-98
  • 8-093-767-00-71
  • 8-044-360-36-70
  • ICQ: 356339367
  • ICQ: 164788709

скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.net



Традиційно вважається, то він використовувався в астрономічних цілях, оскільки відкалібрований на схід Сонця в день весняного рівнодення. Цього ранку сонячне світло повинен потрапляти точно в "Сонячне око" - отвір в скелі і через нього - на "сонячний Приціл - і далі точно на Менгір. Хоча зовсім незрозуміло хто і коли збудував це астрономічне пристосування, бо жоден із стародавніх народів Криму не відрізнявся знаннями в астрономії.

Кримський Менгір поблизу Бахчисарая є вціліла частиною древньої космоенергетіческой мегалітичний інфраструктури. Хто і коли створив її - ми поки що можемо лише припускати. Адже території біля Бахчисарая, зокрема, Красномакська Долина Сфінксів і наші меніри повязані.

Менгір є частиною мегалітной структури, створеної з обробленого (обтесаних) шматків скельної породи і збудований чітко за принципами сакральної геометрії - однієї з ідеальних форм кристала. Тобто на тонкому плані - це був 12 гранний кристал, а на фізичному - геометрична фігура, що складається з 12 точок. Крапки були позначені дольменами, всього їх було 12 1 (тринадцятого-в енергетичному центрі кристалу), з яких до наших днів дійшли тільки три

Також ми з'ясували принцип роботи цього кристала. Він служив для асиміляції та акумулювання тонкої енергії Сонця, яка зберігалася в ньому за законом циркуляції енергії в кристалі. Кристал-акумулятор заряджається 2 рази на рік: на осінньо-весняні рівнодення. На сході Сонця в день весняного рівнодення Луч Сонця проходив через Сонячні Врата (Сонячне Око) у скелі і потрапляв точно на Менгір. Звідти Луч у своїй тонкоматеріальной складової послідовно відбивався на решту 11 Менгір - дольменів. Вони і становили зовнішні межі кристала. При необхідності можна було використовувати її через центральні дольмен. Аналог параболічної антени.

Місце, через який проходив сонячний промінь, вважалося священним. Там знаходився сонячний вівтар, і в нього мали доступ тільки Верховні Жерці. Вже набагато пізніше (2-3 тис. років тому) на цій території проживали, як трактує це сучасна наука, первісні люди

В даний час фізична структура об'єкта, як мегалітичне кристала, зруйнована більш ніж на 80%, а енергоінформаційних матриця - більш ніж на 55%. Але все одно енергетика простору відчувається дуже добре.