31 травня
Сухолуччя
Маршрут: Виноградар - ліс - Лютіж - Сухолуччя - Київське море - Дніпровсько-Тетерівський заповідник - Пилява - р. Тетерів - Димер - Мощун - КиївВ самому серці Полісся, серед вікових лісів, зливаються Дніпро і Тетерів. Дерева ростуть так густо, крони такі широкі, що навіть вдень тут не сильно світло. Легенди про вовкулаків тут живуть і досі. Вночі не кожен відважиться зайти в гущавину. Того й назвали ці місця Страхоліссям.
В заповіднику збереглись типові поліські ландшафти, рослини, дерева, тварини. На піщаних берегах Київського моря ростуть сосни, в лісі можна легко зустріти кабанів, косуль, оленів і навіть лося. Тут живе рись, вовки і недавно повернулись навіть ведмеді.
Ще недавно це була абсолютно закрита територія. Для комфортного полювання злочинців, в лісі проклали асфальт. Тепер ці доріжки доступні для велосипедистів. кататись тут - саме задоволення!

Виїжджаємо з Києва в неділю, о 7 ранку. Бусом їдемо в Сухолуччя.(можна до старту доїхати власним авто) Велосипедами виїжджаємо на берег Київського моря, обідаємо, купаємось. Піднімемось на пожежну вишку у Пиляві, звідки гарно видно плавні Тетерева і навколишні ліси

Вартість туру:350 гривень
прокат велосипеду,багажника, шолому - плюс 130 грн до ціни
трансфер Київ-Сухолуччя - Київ(з велосипедом) - плюс 280 грн до ціни

У вартість туру входить:
  • пікнік на березі Тетерева
    супровід інструктора
    аптечка
    страховка

З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

  • 8-050-641-20-39
скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.netтрохи фотографій з маршруту від фотографа Грищенко В'ячеслава: http://slood.livejournal.com/tag/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%81%D1%8C%D0%B5