13-14 серпня
Інгул
(Казанка - річка Інгул - урочища Монастирище - нацпарк Приінгульський - Новий Буг)



121 К
Київ-Пасажирський 21.39
Казанка 05.00

День 1.
Їдемо в сторону річки Інгул. Біля села Завтурове Устинівського району знаходиться ландшафтний заказник загальнодержавного значення "Монастирище"
В цьому місці р. Інгул прорізає гранітний щит і утворює крутий каньон, посеред якого знаходиться велика скеля, що розділяє русло річки на дві частини, старе русло та інші існуючі. Скеля в плані має прямокутну форму і витягнута довгою віссю вздовж русла річки. Висота скелі 13м, з трьох боків має прямовисні стіни, а з четвертого – пологий підйом, загромаджений великими брилами сірого граніту. Біля підніжжя скелі з її південно-західного боку лежать окремі брили, що впали з вершини. На вершині знаходиться ще кілька брил значних розмірів.
Ночівля на березі річки
Дистанція за день - 55 км

День 2.
Рухаємось далі берегом річки Інгул.
Основу парку «Приінгульський» складає Софіївське водосховище. Біля нього розташований Пелагеївський жіночий монастир, який є пам’яткою архітектури.
Тут, на межі Миколаївської та Кіровоградської областей, зливаються три річки: Інгул, Стовбова і Березівка. Зветься це місце Чортів міст. Мосту, що дав ім’я мальовничому куточку, давно нема, а от місце незмінно приваблює гостей парку. Окрасою Чортового мосту є скеля, що її тут звуть по-різному – «Стовпова», «Трьох (сімох, десятьох – кому як подобається) багатирів», «Жидівська», «Жінка, яка плаче».
Особливість цього краю в тому, що він чудом зберіг свій первісний вигляд. Як ця місцевість виглядала тисячоліття тому, така вона і зараз. На території парку протікає Річка Березівка – єдина в Україні, яка не має жодної дамби. Ми маємо рідкісну можливість бачити водойму такою, якою її створила природа.
На берегах річок залишки давніх лісів та цілинний степ.
Рельєф району середньохвилястий з широким плато і глибокими балками. Долини річок і балки глибоко врізаються в кристалічні породи. Ці стародавні породи оголяються не тільки в долинах річки Інгул і його приток, Громоклеї і Березівки, а і на нижніх схилах плато. Тут можна спостерігати різні породи архейского і протерозойського періодів.

Далі їдемо в Новий Буг, де сідаємо на потяг
122 Ш
Новий Буг 21.41
Київ-Пасажирський 05.45

Дистанція за день - 55 км






Вартість туру: 650 гривень

* прокат велосипеду на 4 дні - плюс 200 грн до ціни
* прокат туристичного спорядження на 4 дні - плюс 100 грн до ціни



У вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ - Казанка і Новий Буг - Київ
• харчування
• послуги інструктора
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:

• прокат велосипеда - 200 грн за всю поїздку

• прокат спорядження - 100 грн за всю поїздку


__________урочище Монастирище___________




__________нацпарк Приінгульський___________