18-20 червня
Медобори: водоспади, замки і каньйони
(Товсте - печ. Вертеба - Монастирьок - Голігради - Заліщики – Зелений Гай – Устечко – Червоноград – Язлівець – Русилівські водоспади – Бучач – Чортків)17 червня о 16.45 вирушаємо з Києва потягом № 357 Ш. В Товсте прибуваємо о 4.00 ранку наступного дня.

1 день
Прибуваємо в Тлусте. Ранкова кава з печивом - і виїжджаємо на світанку в сторону каньйону Серету. Відвідаємо печеру Вертеба, мелатітичний Монастирьок. З верху каньйону відкривається чудовий вид на Серет. В Голіградах ландшафт дуже нагадує скандинавські фіорди)
Ввечері приїжджаємо в Заліщики. Поселяємось в готель, ночівля

2 день
З Заліщиків одразу виїжджаємо до Дністра. Повз сам берег цієї красивої річки їдемо стежками-дорогами, рухаємось на захід. Ріка вражає краєвидами. То з правого, то з лівого, а то і по обидва береги річки здіймаються стрімкі схили Дністровського каньйону. Кожен знайде тут щось своє, що найбільше вражає, але все-ж головною "родзинкою", як на мене, буде Червоноград. На півострові, серед глибокого каньйону, на горі стоять руїни веж романтичного замку. Особливо красиво замок виглядає через контраст кольорів - білі вежі на фоні суцільного зеленого лісу. Також покупаємось під 16-метровим Джуринським водоспадом. Назва місцевості пов'язана з червоним ґрунтом і скелями, з якими обривається каньйон. Там дійсно дуже гарно
Далі, піднімаємось старою лісовою дорогою нагору, виїжджаємо до Дністра. Тут знаходитьбся печера самітника, з якої відкривається чудовий краєвид на Дністровських каньйон, острів Інь-Янь.
Переїжджаємо в долину річки Стрипа. Поселення і ночівля в готелі.

3 день
Далі, ґрунтовими дорогами їдемо Русилівських водоспадів. На відстані 4 км від села тягнеться каскад красивих водоспадів. Найбільший має висоту 12 метрів.
Їдемо в Бучач, де знаходиться замок і красивий монастир отців Василіян і замок.
Далі рушаємо у кінцевий пункт нашої вело-мандрівки – Чортків. Це місто навряд когось може залишити байдужим. Якийсь, ніби нетутешній костел, замок, дерев’яні церкви і просто красиві будинки.
Після катання містом вечеряємо в кафе і їдемо на вокзал. 358 Л потяг о 20:54 повезе нас додому. В Київ приїжджаємо 12 травня о 6.26.


Вартість туру: 1490 гривень

* прокат велосипеду на 3 дні - плюс 200 грн до ціниУ вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ-Товсте і Чортків-Київ (плацкарт)
• проживання в готелях в Заліщиках і Над Стрипою
• вхідні квитки
• послуги інструктора
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка

У вартість туру не входять:

• харчування в кафе (30-60 грн)
• прокат велосипеда (200 грн за 3дні)


__________Дністровський каньйон___________

__________Голігради_____________________Червоногруд___________
__________Монастирьок___________


У мальовничій долині на лівому березі Серету, лежить невелике село Монастирок.
Перша згадка відноситься до 1600 р., коли тут був заснований чоловічий монастир, але відомо, що ще з 9 ст. у гроті-печері постійно проживали кілька монахів-пустельників.
Серед цих скель з незапам'ятних часів вершили язичницькі обряди давньо-слов'янські жреці-волхви. Свідком тому є камінь-мегаліт, жертовник на якому вирублено заглиблення у вигляді хреста

__________Червоногруд___________
__________Нирківський водоспад___________
__________острів Інь-Янь___________

__________Русилівські водоспади___________

__________Бучач___________

__________Чортків___________