18-26 липня
Срібні води Закарпаття
(Воловець – вдп.Шипіт – Пилипець – Міжгір’я – оз. Синевир - Тереблянське море - Драгово - Колодне - Олександрівка - Данилово - Сокирниця - Долина Нарцисів – Хуст – Королево - Виноградів - Тисобикень - Вари - Берегово - Косино - Мукачево)




Закарпаття - дуже різнобарвна і цікава область України. Тут є і високі гори, і колоритні містечка, теплі сонячні долини, чисті ріки і водоспади. етнічне різноманіття, близькість Угорщини, Словаччини, Румунії створили унікальну культуру, кухню, традиції.
Природа тут дуже різноманітна, дороги, перед очима як в калейдоскопі минатимуть пейзажі: Синевирське озеро, водоспад Шипіт, деревяні церкви Мармарощини, замки в Хусті, Виноградово, Кололево, Мукачево. Питимемо місцеву мінеральну воду, що б'є прямо з джерел. Побуваємо на сироварні, продустуємо місцеве вино. Піднімемось на гору Озірна, з казковим видом на Синевир.
Ночувати будемо в готелях і садибах зеленого туризму, харчування - в колибах.

Розклад поїздки по днях:

В Воловець їдемо потягом №81 (о 18.15 з Києва, в 8.30 в Воловці).

1 день
Прибуваємо в Карпати, збираємо велосипеди, снідаємо в місцевій колибі і їдемо в сторону водоспаду Шипіт. Після відвідин водоспаду рухаємось вздовж р.Ріка через Ізки, Міжгір’я. Ночівля в готелі.

2 день
Піднімаємось на Міжгірський перевал. Піднімаємось до озера Синевир. Прогулянка біля озера. Пішки піднімаємось на гору Озерна, звідки відкривається чудовий краєвид на "Морське око" - озеро Синевир.
Ночівля в готелі біля озера.

3 день
Спускаємось в Колочаву. По дорозі буде багато красивих дерев'яних церков, їдемо весь час вздовж річки Теребля.
Ночівля в Колочаві в готелі

4 день
Оглядаємо неповторні зразки мармароської деревяної архітектури: готичні церкви в Колодне, Олександрівка, Данилово, Сокирниця.
Ночівля в готелі у Хусті.

5 день
Їдемо в Долину Нарцисів, оленячу ферму, центр лозоплетіння в селі Іза. В Хусті оглядаємо центр міста, піднімаємось на замкову гору
Їдемо в Королево, Виноградів.
Ночівля в готелі

6 день Виноградів - берегово
купання


7 день береговомукачево


Вартість туру: 3950 гривень (при форматі без готелів, з ночівлями в наметах вартість буде 1950 грн)

* прокат велосипеда - 200 грн за всю поїздку






У вартість туру входить:

• квитки на потяг Київ-Воловець і Мукачево-Київ (плацкарт)
• ночівля в готелях (7 ночей)
• доставка велосипедів на вокзал і з вокзалу в Києві
• послуги інструктора
• харчування згідно програми (сніданки - в готелях, обід і вечеря - в кафе)
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:

• прокат велосипеда - 200 грн за всю поїздку



______________________________________вдсп. Шипіт______________________________________
[center]

______________________________________ озеро Синевир______________________________________


blockquote]
Негровець


[/blockquote]

______________________________________Хуст______________________________________
[center]

______________________________________Сокирниця______________________________________
[center]

______________________________________Крайникове______________________________________
[center]

______________________________________Данилівка______________________________________
[center]

______________________________________Олександрівка______________________________________
[center]

______________________________________Колочава______________________________________
[center]

blockquote]
Долина Нарцисів



[/blockquote]

blockquote]
Мукачівський замок


Замок Паланок (Мукачівський замок) один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття XIV—XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.
З 1396 по 1414 року замком володів Подільський князь Федір Коріятович. Він значно розбудовує і укріплює замок, перетворює його у свою резиденцію. Тоді ж у скелястій горі був вирубаний 75 метровий колодязь. Протягом XV—XVI століть замок перебуває в руках багатьох володарів, які проводять його розбудову та укріплення. У цей час в оборонній системі замку було 14 веж, а у верхній частині розташовувався великий палац.
Мукачівський замок належав графу Миколаю Естергазі, який отримав його через одруження з Урсулою Дерсффі. В 1622 за умовами Микульської угоди Мукачівський замок перейшов у володіння Габора Бетлен. Семигородський князь Юрій I Ракоці (Рагоцький) внаслідок війни, розпочатої з угорською родиною Естергазі, відвоював Мукачівський замок, який з того часу перебував у володінні родини Ракоці (Рагоцьких).
В 1633 р. Мукачівській замок придбав Трансільванський князь Юрій І Ракоці з правом успадкування. Князі династії Ракоці перетворили замок у столицю свого князівства і володіли ним до 1711 року. Після смерті Юрія І Ракоці в 1648 р. його дружина Жужана Лорантфі продовжує реконструкцію замку і споруджує ще дві тераси — Середню і Нижню, а також зовнішнє оборонне кільце. В 1649 р. в замку побували посланці гетьмана Богдана Хмельницького, які вели переговори з Юрієм II Ракоці про спільні дії проти Польщі.
Вигляд на пагорб із замком та довколишню місцевість
З 1685 по 1688 р. замок переживає одну з найбільших облог, яку здійснили війська Австрійського імператора. Керувала обороною замку вдова князя Ференца І Ракоці Ілона Зріні. Після захоплення замку австрійці його реконструювали, що зробило його найсильнішою фортецею на сході Австрійської імперії.
[/blockquote]