14-16 лютого
Білий слон
(Дземброня - Смотрич - Піп-Іван - Дземброня)Є місця у Каратах, де сніг взимку не затримується. На гребені Смотрича постійно дме. Вітер за тисячі років видув зі скель м'якші породи, і тепер весь шлях на гору супроводжується численними кам'яними велетнями. Вони, немов гірські жандарми, вказують шлях до вершини. Зі Смотрича, з невеликої печери, що захищає від холоду і вітру, вже видно Попіван. Уже навіть у назві чутно свист вітру серед скель, гора ніби співає, "попіває" нам пісню гір, вітру і свободи.
Ще здалеку, видно, що гора має "пиптик" на вершині. Коли підходиш ближче - його обриси стають чіткішими. Прямо на вершині, серед безкраїх гірських хребтів і снігової пустелі, стоїть замок Снігової королеви. Обидві його вежі обросли метровим шаром снігу і льоду. На сонці, на нього неможливо дивитись без окулярів, його краса засліплює очі.
Насправді, це приміщення обсерваторії, яка до І Світової війни діяла на горі. Через незвичайний вигляд взимку, її почали називати "Білий Слон".

З Києва їдемо в 13 лютого о 19:06 на потязі №43, у Франківськ прибуваємо о 05:43 ранку. Сідаємо на бус до Дземброні. Поселення у готель, радіальний тренувальний вихід

Другого дня раненько виходимо на маршрут, піднімаємось на Смотрич, Піп Іван. Милуємось краєвидами або красою карпатської завірюхи:) Залежно від погодніх умов і кількості снігу, йдемо на Попіван або через Смотрич, або через озеро Марічейка.
Повертаємось у садибу, вечеря.

Третій день баня, виїзд з Дземброні у Франківськ. Гуляємо містом, о 21:55 сідаємо на 44 потяг, і о 08:48 прибуваємо у Київ.

Вартість туру: 2850 гривень

* з собою необхідно мати: штормовий одяг, теплий одяг, термобілизну, хороше високе трекінгове взуття, шапку-балаклаву, окуляри,трекінгові палиці, бути готовим морально до морозу, сильного вітру, стрімкого підйому
У вартість туру входить:

• квитки на поїзд Київ - Івано-Франківськ - Київ
• трансфер маршруткою Франківськ - Ільці - Франківськ
• трансфер Ільці - Дземброня - Ільці
• проживання у садибі
• послуги інструктора
• харчування згідно програми
• групова медична аптечка
• страховка на весь час подорожі