21-22 вересня
Жмеринська Швейцарія і Черепашинські Мальдіви
(Жмеринка - Браїлів - Демидівка - Селище - Вінниця - Стрижавка - Черепашинці - Гулівці - Козятин)Кожна область в Україні має свою "Швейцарію"(водосховище з лісом навколо) і свої "Мальдіви"(затоплений піщаний або глиняний кар'єр). У Вінницькій області є і перше і друге. Поїхали!

Маршрут проходить по Поділлю, від Жмеринки до Козятина. Їдемо на 2 дні, ночівлю заплановано у Вінниці в готелі, тож ввечері зможемо погуляти містом, подивимось світломузичні фонтани. Також, в ці дні у Вінниці проходить джазовий фестиваль, поціновувачі зможуть сходити на концерт, програма там починається о 19.00.
Крім іншого, ми відвідаємо залишки військово-польової ставки А. Гітлера під назвою «Вервольф» (з німецької «озброєний вовк») і ставки Г. Герінга «Штайнбрух» (з німецької «каменоломня») Назва ставки змінювалася тричі: поки будували — «Eichenhain» («дубовий гай»), потім — «Werwolf» («перевертень»), пізніше «Wehrwolf» («озброєний вовк» або «вовк-захисник»).
Старт і фініш - на одних з найкрасивіших вокзалах України - Жмеринка і Козятин. ну і звісно, побачимо Чепепашинське кар'єрне озеро, яке за бірюзовий відтінок порівнюють з островами в Індійському океані, Поїхали, буде класно!

День 1.
Відправлення 280 П Київ-Пасажирський Жмеринка
субота, 21.09.2019 05:07
субота, 21.09.2019 09:22
Прибуваємо у Жмеринку, дивимось красивий залізничний вокзал, побудований ще в 19 столітті. Його вважають першою спорудою стилю, що потім дістав назву "український модерн".
Снідаємо в місцевому кафе. Далі їдемо в Браїлів, відвідаємо красивий монастир. У Демидівці побачимо красивий каньйон річки Рів, залишки замку в Селищі, Сабарівське водосховище.
Поселяємось у готель в центрі Вінниці. Ввечері подивимось на знамениті вінницькі світломузичні фонтани, бачаючі можуть сходити на якийсь з концертів джазового фестивалю, що в ці дні проходитиме у Вінниці.

День 2
Сьогодні відвідаємо місце, де в роки ІІ світової війни певний час розміщувалась польова ставка Гітлера - "Вервольф", і ставка Гімлера -"Штайнбрух". І далі, селами виїжджаємо до Черепашинського озера. Через білий колір дна, вода у ньому має бірюзовий відтінок, можна робити фото "я на пляжі Баунті":)
У Козятині побачимо ще один з найкрасивіших вокзалів України. І їдемо додому.
Повернення
Гулівці 15.59
Козятин-1 16.37

772 О Козятин-1 Київ-Пасажирський

неділя, 22.09.2019 17:35

неділя, 22.09.2019 19:41

Загальна дистанція близько 105 км

Вартість туру:1550 гривень

У вартість туру входить:
квитки на потяг Київ - Жмеринка і Козятин - Київ (плацкарт)
проживання в Вінниці у готелі
послуги інструктора
групова медична аптечка
групова велосипедна аптечка
страховка на весь час подорожі

У вартість туру не входять:
харчування. ( вечеря у кафе близько 100 грн)
прокат велосипеда і спорядження

Ціни в нашому прокаті:
[i]• прокат велосипеду(на 2 дні подорожі) - плюс 290 грн до ціни, відповідно до Умов прокатуЗ питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь або скористайтесь формою знизу:

  • 050-641-20-39

скринька:
svitzaochi {зАвиванець} ukr.net