5-9 березня
Первоцвіти Поділля
Маршрут: (Заліщики – Бедриківці – Городок – Касперівці – Монастирок – Більче Золоте – Нирків - Заліщики - Хрещатик)


Весна приходить не одразу. Дерева і рослини першими відчувають її наближення, адже вони терпляче чекали на неї довгі місяці. Ніби відчуваючи скору відлигу, бруньки наливаються соком, стають твердими. Первоцвіти, не дочекавшись, поки зійде сніг, уже випускають бутони, що своїм теплом пробивають дорогу до сонця крізь уже брудний, весняний сніг. Ще будуть заморозки, у березні може знову занести все снігом. Але це вже неважливо. Сонце щодня піднімається все вище над горизонтом. Ночі стають коротшими. І ось, гори, схили каньйонів, уже вибухають фіолетовим килимом крокусів. У лісах підсніжники, первоцвіти створюють біло-сині візерунки на килимі з торішнього листя і хвої. Від цього ледь вловимого аромату прокидаються бджоли, розпочинають збір першого цьогорічного нектару.
Невдовзі, вже навіть на самих обережних рослинах з'являється листя і цвіт. Весна увійде в свої повні права. Але то буде вже інша історія. Адже перші теплі промені, перші квіти, перші подорожі, коли ще не знаєш, чи замете снігом, чи сонце заллє все навколо світлом і теплом - самі емоційні. Поїхали на пошуки весняної ейфорії разом!
Шукати будемо на схилах Дністровського каньйону, біля Касперівського фйорду, мегалітичного Монастирька і Червоногрудського замку. В долинах Серету і Джурина. На верхівках скам'янілого коралового рифу Сарматського моря і у грабових лісах Обіжевського заповідника.
Жити будемо у красивому готелі, що стоїть у заповідному урочищі, на березі озера, серед лісу. Кататись будемо радіально, всі речі залишаються в готелі. Дуже красиві місця і прекрасний час - початок весни. Поїхали разом, буде класно!

День 1
357 К
Київ-Пасажирський - Заліщики
п'ятниця, 05.03.2021 14:28
субота, 06.03.2021 02:20

Їдемо у готель, ночівля

День 2
Зранку їдемо в Нирків, до руїн Червоногрудського замку, Джуринського водоспаду і Каньйону.
Далі, вздовж Дністра, з класними панорамними видами, рухаємось в сторону Заліщиків. За містом, на березі озера, у каньйоні, серед заповідника, знаходиться наш готель. Поселення, ночівля

День 3.
Сьогодні ми побачимо каньйон річки Серет, мегалітичний храм - Монастирьок, схожий на фіорд Касперівський каньйон.
Повертаємось на ночівлю в готель біля Заліщиків.

День 4.
Зранку переїдемо міст через Дністер, піднімемось до села Хрещатик, звідки відкривається прекрасна панорама на меандр Дністровського каньйону, з видом на Заліщики.
Після обіду виселяємось з готелю,
Заліщики Київ-Пасажирський
понеділок, 08.03.2021 19:09
вівторок, 09.03.2021 06:40Вартість туру: 3450 гривень


У вартість туру входить:
• квитки на потяг Київ-Заліщики і Заліщики -Київ (плацкарт)
• проживання 3 ночі в готелях(2-місні номери)
• послуги інструктора
• групова медична аптечка
• групова велосипедна аптечка
• страховка на весь час подорожі


У вартість туру не входять:
• харчування (при готелі є недороге і смачне кафе, в обід зупинятимемось у кафе при дорозі)


Ціни в нашому прокаті:
* прокат велосипеду на 4 дні - плюс 440 грн до ціни


З питаннями, уточненням та бажанням приєднатись до поїздки звертайтесь:
  • 050-641-20-39


"У мальовничій долині на лівому березі Серету, лежить невелике село Монастирок.
Перша згадка відноситься до 1600 р., коли тут був заснований чоловічий монастир, але відомо, що ще з 9 ст. у гроті-печері постійно проживали кілька монахів-пустельників.
Серед цих скель з незапам'ятних часів вершили язичницькі обряди давньо-слов'янські жреці-волхви. Свідком тому є камінь-мегаліт, жертовник на якому вирублено заглиблення у вигляді хреста. звідси"Дністер